09 Aralık 2016 Cuma

CanerERKİN; Bursa Maçında Ben Bu Takımda Oynamam Demiş!

24 Kasım 2014 günü Bursaspor ile Fenerbahçe maçında oyundan çıkartılmasına sinirlenen Fenerbahçeli oyuncu Caner’un oyundan çıkarken ben bu takımda bir daha oynamam dediği iddia edilerek Sergen YALÇIN tarafından konuyla ilgili yapılan değerlendirmede.

24 Kasım 2014 Pazartesi 22:19
Bu haber 1023 kez okundu
CanerERKİN; Bursa Maçında Ben Bu Takımda Oynamam Demiş!
 Oyundan çıkarken her teknik direktöre bunu yapamazsın elini kırarlar nasıl kırarlar hemen biletini keserler. Caner iyi bir oyuncu ancak hiç kimse vazgeçilmez değildir. Caner Messi değil vazgeçilmez değil. Canere tolerans tanınmış anladığım kadarıyla. Caner üzerindeki antipatikliği kaldırması lazım, daha beyefendi olması lazım, benim olduğum yerde bu hareketi yaparsa bavulu eline verir gönderirim.
Sarı kart görmüş bir oyuncu taktik değişiklik gereği oyundan çıkartılmış olabilir. O anda İsmail KARTAL öyle uygun görmüş ve Caner’i de oyundan çıkartmıştır. Caner’in buna takılmaması lazım. Teknik direktör istediği saatte zamanda taktik değişiklikler yapabilir. Türkiye’de artık vazgeçilmez oyuncular yok artık.
İsmail KARTAL insan değil mi yanlış yapamaz mı. Böyle bir lüksü yok mu. Teknik direktördür istediğini yapabilir. Fenerbahçede oynayan bir oyuncu bu şekilde davranamaz. Bu bir saygısızlıktır. Kabul edilemez.

    Yorumlar

Ülkemizin Yönetim Şekli Nasıl Olmalıdır?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV