03 Aralık 2016 Cumartesi

Perinçek'ten Bomba Açıklama!!!!

İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ,Fetullah Gülen ile ilgili bomba gibi bir açıklama yaptı. Perinçek ,kendisine Fetullah Gülen ile aynı fotoğraf karesinde bulunması, Gülen ile kahve içmesi karşılığı 5 milyon dolar para teklif edildiği iddaasında bulundu. BUteklifin başkalarınada yapıldığını , teklifi kabul edenlerin kendisine söylendiğini açıkladı.

08 Aralık 2014 Pazartesi 12:41
Bu haber 881 kez okundu
Perinçek'ten Bomba Açıklama!!!!
İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'ten bomba gibi açıklama geldi. İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ,1996 yılında Fetullah Gülen ile kahve içmesinin karşılığı olarak kendisine 5 milyon dolar para teklif edildiği açıklamasını yaptı.
Doğu Perinçek ,Fetullah Gülen ile tanışmadığını ancak  kendisiyle kahve içmesi için 5 milyon dolar teklif edildiğini iddaa etti. Latif Erdoğan'ın kendisini ziyarete geldiğini, Fetuullah Gülen ile aynı fotoğraf karesine girmesinin istendiği ancak bunu kabul etmediğini söyledi.Ertesi gün Samanyolu televizyonundan emekli bir subay arayıp Fetullah Gülen'le kahve içmenin 5 milyon dolardan başladığını ,seçimler için para lazım olduğunu söyledi açıklamasında bulundu.
Teklifi yapan subayı açıklamayan Perinçek, orada zaten bir subay var, o da kendisini biliyor dedi.

    Yorumlar

Ülkemizin Yönetim Şekli Nasıl Olmalıdır?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV