09 Aralık 2016 Cuma

Tunceli'de PKK'lı Grup Karakola Saldırdı!

13 Ekim 2014 günü saat 17.30 sıralarında Tunceli Merkeze bağlı Geyiksuyu Jandarma Karakoluna bir grup PKK’lı tarafından sızma girişiminde bulunulduğu, Geyiksuyu Jandarma Karakolunda bulunan askerlerin anında karşılık vermesi üzerine PKK’lı grubun gecenin karanlığından da faydalanarak bölgeden hızla uzaklaştıkları açıklaması yapıldı.

13 Ekim 2014 Pazartesi 21:54
Bu haber 478 kez okundu
Tunceli'de PKK'lı Grup Karakola Saldırdı!
Yapılan açıklamaya göre; Tunceli Merkeze bağlı Geyiksuyu köyünde bulunan jandarma özel harekat taburu ile karakola bir grup PKK’lı tarafından uzun namlulu silahlarla saldırı girişiminde bulunuldu. Güvenlik güçlerinin karşılık vermesi üzerine PKK’lı grup ormanlık alana kaçtı.

Tunceli Merkeze bağlı Geyiksuyu Jandarma Özel Harekat Taburu ile karakoluna bu akşam 17.30 sularında PKK’lı bir grup tarafından üç ayrı noktadan uzun namlulu silahlarla saldırı girişiminde bulunuldu. Tabur ve karakolda bulunan askerlerin anında karşılık vermesi üzerine yaklaşık 20 dakika süren çatışma yaşandı. Gelen ilk bilgilere göre, çatışmada, güvenlik güçlerinden ölen ya da yaralanan olmazken, saldırıyı düzenleyen PKK mensupları da ormanlık alana doğru kaçarak izlerini kaybettirdiği bildirildi.

    Yorumlar

Ülkemizin Yönetim Şekli Nasıl Olmalıdır?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV