04 Aralık 2016 Pazar

Süheyl Batum CHP'den İhraç Edildi!!!

Emine Ülker Tarhan'ın CHP'den istifa etmesinden sonra Emine Ülker Tarhan ile aynı düşüncede olduğunu ,partiden istifaların süreceği yolunda açıklamalarda bulunmuştu.Bu açıklamalardan sonra kesin ihraç istemiyle disipline sevkedilmişti.

11 Aralık 2014 Perşembe 12:05
Bu haber 361 kez okundu
Süheyl Batum CHP'den İhraç Edildi!!!
 Eskişehir Milletvekili Süheyl Batum ,Cumhuriyet Halk Partisinden ihraç edildi.Emine Ülker'le birlikte CHP'den istifaların süreceğini söyledi diye disipline sevk edilen Süheyl Batum, partiden ihraç edildi.

CHP Eskişehir Milletvekili Süheyl Batum, "Partiyi kamuoyu önünde doğrudan tartışmaya açtığı ve parti bütünlüğünü sarsan tutum içine girdiği" gerekçesiyle "kesin ihraç istemiyle" disipline sevk edilmişti.

Yüksek Disiplin Kurulu,  Süheyl Batum'la ilgili kararını verdi. Eskişehir Milletvekili Süheyl Batum için 'ihraç kararı' çıktı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu döneminde ilk kez bir milletvekili kesin ihraç talebiyle yüksek Disiplin Kurulu'na gönderilmişti.

CHP Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Süheyl Batum, Emine Ülker Tarhan'ın istifasından sonra  Emine Ülker Tarhan ile aynı yolda, aynı düşünceleri paylaştıklarını belirterek, istifaların süreceği mesajını vermişti. 

Anahtar Kelimeler: Süheyl BatumChpden Ihraç

    Yorumlar

Ülkemizin Yönetim Şekli Nasıl Olmalıdır?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV