09 Aralık 2016 Cuma

Milli Piyango 2015 Yılı Yılbaşı İkramiyeleri Çekiliş Sonuçları!

Milli Piyango İdaresinin yaptığı açıklamaya göre 31 Aralık 2014 Tarihinde Ankara'da yapılacak olan Yılbaşı Çekilişi sonuçlarının 01 Ocak 2015 günü saat 02.00 de yapılacağı açıklanmıştır. Yeni yıla girerken tüm Türkiye’nin umutlarını yeni yıl gecesi gerçekleştirilecek olan Milli Piyango’nun yapılacak olan ikramiye çekilişleri yerini tutuyor. Milli Piyango İdaresi tarafından ikramiye çekilişlerinin 31 Aralık 2014 günü saat 13:00 itibariyle başladığı açıklanmıştır.

31 Aralık 2014 Çarşamba 16:57
Bu haber 617 kez okundu
Milli Piyango 2015 Yılı Yılbaşı İkramiyeleri Çekiliş Sonuçları!
 Ükemizde milyonlarca kişi bugün yapılacak olan Milli Piyango Yılbaşı çekilişi sonuçları bekliyor. Yeni yılın kuşkusuz en büyük heyecanı Milli Piyango Yılbaşı çekilişi. Büyük ikramiye ile yapılacaklar şimdiden hayalleri süslemeye başladı bile. Milli Piyango yılbaşı çekilişi sonuçları açıklanır açıklanmaz sonuçlara memurahval.com isimli sitemizden ulaşabilirsiniz.

Milli Piyango'nun yılbaşı özel çekilişinde 50 milyon liralık büyük ikramiye ile birlikte diğer ikramiyeler bugün sahiplerini bulacak. Büyük ikramiyeye vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken, yılbaşı özel çekilişi için bastırılan 500 milyon liralık biletin yüzde 93'ü tükendiği açıklanırken çoğu illerde biletlerin kalmadığından yakınıldığı haberleri bildirildi.

AA muhabirinin Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden aldığı bilgiye göre, yılbaşı özel çekilişi bugün saat 13.00'te önce küçük ikramiyeler için dönmeye başladı. Milli eğitim Bakanlığı ( MEB ) Şura Salonu'nda yapılacak bu çekilişler saat 19.00'a kadar sürecek. Özel çekilişte, 50 milyon liralık büyük ikramiye, satılan bilete çıkana kadar çekilişe devam edilecek. Saat 20.00'den itibaren basın mensupları da MEB Şura Salonundaki çekilişlere katılarak ses ve görüntü alabileceği açıklanmıştır.

Yılbaşı özel çekiliş biletlerinin tümünün satılması halinde vatandaşa 286 milyon 150 bin lira ikramiye dağıtılacak. Bunun 50 milyon lirası büyük ikramiye olarak verilecek. Özel çekilişin diğer büyük ikramiyeleri de 1 adet 5 milyon, 1 adet 3 milyon, 1 adet 2 milyon, 1 adet 1 milyon, 5 adet de 500 bin lira olacağı açıklanmıştır.

BİLETİNİZİ SORGULAMAZ İÇİN TIKLAYINIZ....

    Yorumlar

Ülkemizin Yönetim Şekli Nasıl Olmalıdır?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV