04 Aralık 2016 Pazar

İngiltere'de Kızına Kokain İçirip Erkeklere Pazarlayan Anne Yakalandı!

İngiltere’nin Manchester şehrinde Mirror isimli yerel gazetede yapılan bir habere göre L.G isimli şahsın cezaevinden şartlı tahliye ile serbest bırakıldığı ve kızına fuhuş yaptırırken yakalandığı, kadının olayla ilgili alınan savunmasında ise kızının onsekiz yaşından büyük olduğunu düşündüğünü ve birlikte fuhuş yaparak para kazandıklarını söylediği,

29 Ekim 2014 Çarşamba 21:52
Bu haber 454 kez okundu
İngiltere'de Kızına Kokain İçirip Erkeklere Pazarlayan Anne Yakalandı!
 Manchester şehrinde Mirror gazetesinde yer alan habere göre, Leanne Gilder isimli 29 yaşındaki kadın, geçtiğimiz ay serbest bırakılmıştı. Ancak iddiaya göre Gilder, şartlı tahliyesinin sınırlarını aştı ve polise nerede olduğunu bildirmedi. Haftasonundan beri takip edilen kadın, yakalandı.
2012 yılında çocuk fuhuşundan tutuklanan Gilder, kızını pazarlaması için 60 pounda Michael Booth'a sattı. Booth, minibüsün arkasında kıza cinsel istismarda bulundu.
İki çocuk annesi Gilder, mahkemede masum olduğunu ve kızının 18 yaşında olduğunu düşündüğünü ve birlikte fahişelik yaptıklarını söyledi.
Annenin ifadesi, mahkemede kızının "beni sattı çünkü bana tecavüz edilmesinden para kazanıyordu" demesi üzerine jüri tarafından reddedildi.Öte yandan, Micheal Booth ise 6 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

    Yorumlar

Ülkemizin Yönetim Şekli Nasıl Olmalıdır?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV