09 Aralık 2016 Cuma

Gülen'e Terör Örgütü LiderliğindenYakalama Kararı!!!

Paralel yapıya yönelik operasyonlar devam ederken ,bugün görülen duruşmada Ekrem Dumanlı serbest bırakılırken Fetullah Gülen hakkında önemli bir karar alındı. Terör örgütü liderliğiyle suçlanan Fethullah Gülen hakkında yakalama kararı çıkartıldı.

19 Aralık 2014 Cuma 14:55
Bu haber 342 kez okundu
Gülen'e Terör Örgütü LiderliğindenYakalama Kararı!!!
 
Paralel yapının uzantılarına yönelik olarak yapılan 14 Aralık operasyonunda gözaltına alınan Hidayet Karaca ve 3 polisin terör örgütü üyeliğinden tutuklandı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu Paralel operasyon sonrasında arama kararı çıkartılması tartışılan Fethullah Gülen için açıklamalarda bulunmuş ve kırmızı bülten çıkarılması konusunda da açıklamalar yapmıştı.


Başbakan Ahmet Davutoğlu ile ÇAD Başkanı Kalzeube Payimi Duebet'in düzenlediği ortak basın toplantısında Davutoğlu'ndan flaş Fethullah Gülen açıklaması gelmişti.
Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Fethullah Gülen'le ilgili de soruşturma neyi gerektiriyorsa mutlaka yargı onun gereğini yapacak. Bizim, buradan şu veya bu yorumda bulunmamız doğru değil ancak yargı süreci içinde bir talep söz konusu olursa kırmızı bülten ve diğerleri, herhangi bir suç söz konusu olduğunda hangi işlem yapılıyor ise hiçbir ayrım gözetmeden eşit durumdaki bir vatandaşa ne uygulama yapılırsa o yapılır. Bu konuda da kararlılığımız kesindir" demişti.

    Yorumlar

Ülkemizin Yönetim Şekli Nasıl Olmalıdır?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV