11 Aralık 2016 Pazar

Fuhuş Yaptığı Öğrenilen Dizi Oyuncusu Diziden Kovuldu!

Balkanların en fazla izlenen dizilerinden birisi olan SOKAK isimli dizide rol alan Diana Korbelova isimli oyuncunun para karşılığı erkeklerle birlikte olduğu haberleri ayyuka çıkınca oynamış olduğu diziden kovulduğu ortaya çıktı.

08 Kasım 2014 Cumartesi 15:48
Bu haber 725 kez okundu
Fuhuş Yaptığı Öğrenilen Dizi Oyuncusu Diziden Kovuldu!
 Çek Cumhuriyeti’nde yayınlanan ‘Sokak’ isimli dizide rol alan Diana Korbelova, fuhuş yaptığı ortaya çıkınca kovuldu. Korbelova’yla birlikte olan müşterilerin, sosyal medyada onunla ilgili deneyimlerini anlatmaları üzerine skandal ortaya çıktı.
Çek Cumhuriyeti’nde milyonlarca kişinin izlediği dizide öğrenci Maria olarak tanınan 18 yaşındaki Çek yıldız, saati 200 liraya çalıştığı açıklandı.
Bir müşterisi Korbelova hakkında, “Orada çalışan tüm kızlardan daha fazla müşterisi vardı, onu kıskanıyorlardı.” açıklamasını yaptı.
Bir diğer müşteri ise, “1 Eylül’de onunla yattım. Gerçekten çok güzel göğüsleri ve sıkı bir kalçası vardı. Onu kesinlikle tekrar ziyaret edeceğim” dedi.
Televizyon kanalından yapılan açıklamada, Korbelova’nın ikinci işinin ortaya çıkmasından sonra dizi ile ilişiğinin kesildiği ve kariyerinin sona erdiği belirtildi.

    Yorumlar

Ülkemizin Yönetim Şekli Nasıl Olmalıdır?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV