11 Aralık 2016 Pazar

Cizre'de Son Durum Nedir? Cizre'de Neler Oluyor?

Şırnak’ın Cizre ilçesinde neler oluyor? 27 Aralık 214 günü tüm Türkiye Şırnak’ın Cizre ilçesinden gelen ölüm haberleri üzerine bir kez daha Cizre’de neler oluyor diye kendi kendine sormadan edemedi. Cizre’de son durum. Cizre’de neler oluyor? Cizre’de ölenlerin kimlikleri? Cizrede kim öldü? Cizre’de kimler çatıştı? Cizre’de olaylar.

27 Aralık 2014 Cumartesi 23:27
Bu haber 923 kez okundu
Cizre'de Son Durum Nedir? Cizre'de Neler Oluyor?
 27 Aralık 2014 günü Şırnak’ın Cizre ilçesinden gelen haberler üzerine yapılan açıklamalarda; Cizre Merkezde bulunan Nur Mahallesinden silah seslerinin geldiğinin öğrenilmesi üzerine güvenlik güçlerinin bölgeye intikal ettikleri, yapılan ilk incelemede Hizbullah ile PKK/KCK terör örgütünün aralarında silahlı çatışma yaşadıkları ve silahlı çatışma sonucunda B.D, Y.Ö ve A. D’nin hayatlarını kaybettiği, N.K ,H.B ve H.K isimli şahısların da yaralandığı açıklanmıştır.
Olay sonrasında PKK/KCK terör örgütünün gençlik yapılanması olan Yurtsever Demokratik Gençlik Hareketi (YDG-H) üyesi grupların da güvenlik güçlerinin mahalle aralarına girmelerini önlemek amacıyla hendekler kazdıkları,
Olayla ilgili olarak Başbakan Ahmet DAVUTOĞLU’nun İçişleri Bakanından geniş bilgi aldığı bildirilmiştir.

    Yorumlar

Ülkemizin Yönetim Şekli Nasıl Olmalıdır?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV