08 Aralık 2016 Perşembe

Sağlık Lisans Tamamlama Kayıt İşlemleri Duyurusu!!!

Sağlık Lisans Tamamlama Kayıt İşlemleri nasıl yapılacak? Sağlık Lisans Tamamlama Kayıt İşlemlerinde dikkat edilmesi gereken hususlar. Sağlık Lisans Tamamlama Kayıt İşlemleri hakkında bilinmesi gerekenler. Sağlık Lisans Tamamlama Kayıt İşlemleri hakkındaki duyurunun ayırntıları...

18 Ağustos 2016 Perşembe 17:56
Bu haber 287 kez okundu
Sağlık Lisans Tamamlama Kayıt İşlemleri Duyurusu!!!
 YÖK, Sağlık lisans tamamlama kayıt işlemleri. Yükseköğretim Kurulu, 667 sayılı Kanun Hükmünde Kararname  ile kapatılan vakıf yükseköğretim kurumlarından mezun olan ve sağlık alanında lisans eğitimini tamamlamak isteyen önlisans öğrencilerinin kayıt için gereken belgelere ( diploma- transkript) kayıt tarihleri içerisinde ulaşamamaları durumunda  sözkonusu öğrencilerin kayıtları  e- devlet üzerinden alınacak mezuniyet belgeleri ile yapılabileceği duyurusunda bulunmuştur.

Ayrıca konu ile ilgili olarak şu bilgiye de yer verilmiştir.Mezun belgeleri ile kayıt yaptıran öğrencilerin  bilgi ve belgelerini daha sonra koordinatör  üniversiteden temin ederek , kayıt yaptırılan yükseköğretim kurumuna ibraz edilmesi  gerekmektedir.Bilgilerinde yanlışlık  olan öğrencilerin kayıtları iptal edilecektir.

    Yorumlar

Ülkemizin Yönetim Şekli Nasıl Olmalıdır?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV