04 Aralık 2016 Pazar

ÖSYM YGS Başvuruları Yarın Başlıyor!(Başvuru İçin Tıklayın)

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı tarafından düzenlenen üniversite sınav müracaatlarının 05 Ocak 2014 günü itibariyle ÖSYM’nin internet sitesi üzerinden yapılabileceği bildirilmiştir. Bu sene yürürlüğe giren yeni bir uygulamayla öğrencilerin sınav başvurusu sonrasında sınav ücretlerini yatıracakları açıklanmıştır. ÖSYM Üniversite Sınavı Başvurusu Ne Zaman? ÖSYM Üniversite Sınavı Başvurusu Nereye Yapılacak? ÖSYM Üniversite Sınavı Başvurusu Hangi Bankaya Yatırılacak? ÖSYM Üniversite Sınavı Başvurusu Sınav Ücreti Ne Kadar? ÖSYM Üniversite Sınavı Başvurusu Nereden ve Nasıl Yapılacak?

04 Ocak 2015 Pazar 23:12
Bu haber 384 kez okundu
ÖSYM YGS Başvuruları Yarın Başlıyor!(Başvuru İçin Tıklayın)
Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından düzenlenmekte olan Yükseköğretime Geçiş Sınavının ücret ödeme işlemleri, 20 Ocak'a kadar bankadan ya da internet üzerinden yapılabileceği, süresi içerisinde başvurusunu yaptığı halde sınav ücretini yatırmayan adayların başvuruları tamamlanmamış sayılacağı,

Adaylar, YGS için 50, sınavsız geçiş için 15 lira yatıracakları, adayların, ÖSYS kılavuzu ile aday başvuru formuna verilen süre içinde, ÖSYM'nin www.osym.gov.tr internet adresinden erişebilecekleri, İnternet aracılığıyla bireysel başvuru 19 Ocak saat 23.59'da sona ereceği, YGS’ nin , 15 Mart Pazar günü tek oturumda yapılacağı açıklanmıştır.

BAŞVURU SAYFASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

    Yorumlar

Ülkemizin Yönetim Şekli Nasıl Olmalıdır?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV