06 Aralık 2016 Salı

İnsan Hakları Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı!!!

2014 Türkiye İnsan Hakları Kurumu, İnsan Hakları Uzman Yardımcılığı Sınavı, önbaşvuru sonuçları ve sınava başvurular hakkında adaylara bir duyuru yapılmıştır.

20 Kasım 2014 Perşembe 17:05
Bu haber 393 kez okundu
İnsan Hakları Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı!!!
 2014 Türkiye İnsan Hakları Kurumu İnsan Hakları Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı  (2014-İnsan Hakları Uzman Yardımcılığı)  Ön Başvuru Sonuçları ve Sınava Başvurular hakkında ÖSYM tarafından bir duyuru yayımlanmıştır.

2014 Türkiye İnsan Hakları Kurumu İnsan Hakları Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı (2014-İnsan Hakları Uzman Yardımcılığı), 20 Aralık 2014 tarihinde yapılacaktır.

Sınava ön başvuru yapan adaylardan başvuru koşullarını taşıyanlar, 20-28 Kasım 2014 tarihleri arasında sınav ücretini ödeyecekler ve SINAVA İLİŞKİN GENEL BİLGİLER TEMEL İLKE VE KURALLAR’da belirtildiği gibi nihai başvurularını tamamlayacaklardır.  20-28 Kasım 2014 tarihleri arasında nihai başvurularını tamamlayan adaylar için Sınava Giriş Belgesi düzenlenecektir.  

Adaylar ön başvuru sonuçlarına ve “SINAVA İLİŞKİN GENEL BİLGİLER TEMEL İLKE VE KURALLAR” bilgi metnine aşağıdaki bağlantılardan erişilebilecektir.  Sınava başvuru yapacak adayların bu bilgileri dikkatle incelemeleri gerekmektedir.

Adayların, sınava başvuru yapmadan önce Türkiye İnsan Hakları Kurumu Başkanlığı tarafından duyurulan başvuru koşullarını dikkatlice incelemeleri, tüm başvuru koşullarını taşıdıkları takdirde sınav ücretini yatırarak sınava başvuru yapmaları yararlarına olacaktır. Bu konuda Türkiye İnsan Hakları Kurumu Başkanlığı’ndan ayrıntılı bilgi alınmalıdır.

Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.


SINAVA İLİŞKİN GENEL BİLGİLER TEMEL İLKE VE KURALLAR 

ÖN BAŞVURU SONUÇLARI

    Yorumlar

Ülkemizin Yönetim Şekli Nasıl Olmalıdır?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV