08 Aralık 2016 Perşembe

Kıyı Emniyeti Sürekli İçi Alım Duyurusu!(12 Ekim)

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü sürekli işçi alımı yapacağını duyurmuştur. 12 Ekim 2016 günü Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğünden yapılan duyuruya göre; Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğünde İstihdam edilmek üzere Gemici, Yağcı, Bilgisayar Teknolojisi Teknisyeni, Avukat, Bilgisayar Mühendisi alınacağı açıklanmıştır.

12 Ekim 2016 Çarşamba 08:45
Bu haber 174 kez okundu
Kıyı Emniyeti Sürekli İçi Alım Duyurusu!(12 Ekim)

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğünden Sürekli İşçi alımıyla ilgili olarak yapılan açıklamaya göre; Kuruluşumuzun daimi işçi statüsündeki personel alımına dair ilan, Türkiye İş Kurumu internet sitesi açık iş ilanları kısmında yer almaktadır.

Türkiye İş Kurumuna son başvuru tarihi; 21 Ekim 2016 Ünvanları ve bu ünvanlara dair talep şartlarını iyi inceleyerek durumunuza uygun olan ilana başvuru yapmanızı, durumunuz uygun değilse başvuru yapmamanızı, ilanda belirtilen başvuru şartlarından en az birine dahi sahip olmamanız halinde başvurunuz geçersiz sayılacağının bilinmesi gerekmektedir.

Kamu kurum ve kuruluşlarına işçi alımları 9 Ağustos 2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan KAMU KURUM VE KURULUŞLARINA İŞÇİ ALINMASINDA UYGULANACAK USUL VE ESASLAR HAKKINDA YÖNETMELİK dahilinde yapılmaktadır.

Bu kapsamda anılan yönetmelik gereği Türkiye İş Kurumu dışında Kuruluşumuza şahsen yada dilekçe ile başvuru yapılamayacağı, yapılacak başvuruların ise bir geçerliliğinin olmayacağı belirtilmiş olup detaylı bilgi için aşağıdaki formları inceleyiniz.

    Yorumlar

Ülkemizin Yönetim Şekli Nasıl Olmalıdır?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV