06 Aralık 2016 Salı

Kara Kuvvetleri Sözleşmeli Er Temin Sonuçları Açıklandı!

17 Eylül 2014 günü Kara Kuvvetleri Komutanlığından Sözleşmeli Er Temin faaliyeti ile ilgili olarak yapılan duyuruya göre;

17 Eylül 2014 Çarşamba 18:57
Bu haber 10350 kez okundu
Kara Kuvvetleri Sözleşmeli Er Temin Sonuçları Açıklandı!
 Kara Kuvvetleri Komutanlığı 2014 Yılı Sözleşmeli Er Temini (23 Eylül – 10 Ekim 2014) Kapsamında Sınavlara Çağrılan Adayların Sınav Yeri Ve Tarihleri
1. 2014 Yılı Sözleşmeli Er Temini kapsamında 22 Ağustos 2014 saat 17.00’a kadar ön başvuru yapan adayların Seçim Aşaması Faaliyetleri (Kayıt Kabul Faaliyetleri, Ön Sağlık Muayenesi, Fiziki Yeterlilik Testi (FYT) ve Mülakat) 23 Eylül – 10 Ekim 2014 tarihleri arasında Personel Temin Merkezi Komutanlığı (Cebeci/ANKARA)nda yapılacaktır. 22 Ağustos 2014 tarihinden sonra ön başvuru yapan adayların Seçim Aşaması (Kayıt Kabul Faaliyetleri, Ön Sağlık Muayenesi, Fiziki Yeterlilik Testi (FYT) ve Mülakat) tarihleri ve yeri müteakiben www.kkk.tsk.tr/PerTem/ana1.asp genel ağ adresinde yayımlanacaktır.
2. Başvuruda bulunan adaylardan sınavlara çağrılanlar, sorgulama sayfasında belirtilen tarih ve saatte Personel Temin Merkezi Komutanlığı (Cebeci/ANKARA)nda hazır bulunacaklardır.
3. Adayların getirecekleri belgeler ve seçim aşaması ile ilgili diğer hususlar aşağıda yer alan Başvuru Kılavuzunda açıklanmıştır. Adaylar başvuru kılavuzunda belirtilen hususlara ilave olarak, “sınav giriş belgesi” yazıcı çıktısını sınava gelirken getirecekler, dosyaya koymayacaklardır.
4. Adayların kayıt kabul aşamasında teslim ettiği belgeler iade edilmeyecektir. Söz konusu belgeler saklama süresi sonunda imha edilecektir. Bu nedenle adayların diploma, sertifika, ehliyet vb. belgelerinin aslı ile birlikte fotokopilerini getirmeleri, asıl belgelerini teslim etmemeleri önem arz etmektedir.
5. Adayların başvuru şartlarını taşıyıp taşımadıkları, getirecekleri belgeler üzerinden kontrol edilecektir (Başvuru şartlarını tam olarak taşıyorsanız seçim aşaması faaliyetlerine katılınız). Adayların başvuru şartlarını taşımadıkları anlaşıldığında veya evraklarının eksik/yanlış olduğu tespit edildiğinde, temin sürecinin hangi aşamasında olursa olsun işlemleri iptal edilecektir.
6. Adaylar, seçim aşaması sınavlarına gelirken; yapacakları sınıf/branş tercihlerine esas olacak şekilde sahip oldukları tüm diploma, ehliyet, bonservis, sertifika, kurs belgesi gibi belgelerin asıllarını ve birer suret fotokopilerini yanlarında getireceklerdir.
7. Askerlik hizmetini yapmakta olan adaylar için birlik komutanlıkları ve kurum amirliklerince, örneği KKY 51-24 Sözleşmeli Erbaş ve Er Yönergesinde bulunan nitelik belgesi, ilgi yönergenin EK-C’sinde belirtilen esaslara ve Kara Ağında bulunan nitelik belgesi kontrol formuna göre doldurulacak, müteakiben onaylanarak mühürlenecek ve zarflanacaktır.
8. Seçim aşaması faaliyetleri için yola çıkmadan önce ilgili açıklamaları ve başvuru kılavuzunu tekrar okuyunuz ve çağrıldığınız tarihi mutlaka bir kez daha kontrol ediniz.
9. Bu duyuru tebliğ niteliğinde olup adaylara ayrıca posta ile sınav tarihi tebliğ edilmeyecektir.
Seçim aşaması çağrı tarihleri ve yeri (Sınav giriş belgesi)ne ulaşmak için tıklayınız…
Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu; (Bu belgelere başvuru kılavuzundan da ulaşılabilmektedir).
- Ön yüze ulaşmak için tıklayınız…
- Arka yüze ulaşmak için tıklayınız…
- Doldurma talimatına ulaşmak için tıklayınız…
Başvuru Kılavuzuna ulaşmak için tıklayınız…
Karşılaştığınız sorunlarla ilgili olarak öncelikle www.kkk.tsk.tr/PerTem/ana1.asp genel ağ
(internet) adresinde yer alan personel ve öğrenci temini bölümüne bakınız. 
İlave sorularla ilgili irtibat numarası: (0 312) 562 11 11
(0 312) 562 15 08 (Belgegeçer)

    Yorumlar

Ülkemizin Yönetim Şekli Nasıl Olmalıdır?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV