02 Aralık 2016 Cuma

Çevre Bakanlığı, Sözleşmeli Personel ALIMI!!!

Çevre Bakanlığı, KPSS puanı ile Sözleşmeli Personel alımı gerçekleştirecektir.ÇevreBakanlığı, sözleşmeli personel alımı için aranan şartlar ,Çevre Bakanlığı, sözleşmeli personel alımı için kimler başvurabilir?Çevre Bakanlığı, KPSS puanı ile Sözleşmeli Personel alımı için başvuru tarihleri ,Çevre Bakanlığı, KPSS puanı ile Sözleşmeli Personel alımı başvuruları nasıl ve nereye yapılacak? Daha fazla bilgi ...

05 Eylül 2016 Pazartesi 13:24
Bu haber 286 kez okundu
Çevre Bakanlığı, Sözleşmeli Personel ALIMI!!!
  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, sözleşmeli personel alımı.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı  bünyesinde görevlendirilmek üzere  sözleşmeli personel alımı yapacaktır. ÖSYM tarafından Çevre ve Şehircilik Bakanlığı , sözleşmeli personel alımı için adaylardan tercih alımı bugün itibariyle başlamıştır.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ,sözleşmeli personel alımı tercih işlemleri 5 Eylül- 8 Eylül 2016 tarihleri arasında ÖSYM’nin resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

Adaylar,tercih süresi bitene kadar, tercihlerde değişiklik yapabileceklerdir.Adaylar tercih değişikliklerini yine ÖSYM’nin resmi internet sitesi üzerinden tercih süresi bitimine kadar yapabileceklerdir.Başvuran adayların 22 Mayıs 2016 tarihinde yapılan 2016 KPSS Lisans sınavına girmiş ve KPSSP3 puanının hesaplanmış olması şartı aranmaktadır.Ayrıca başvuran adayların tercihlerinin geçerli olması için tercihlerin ÖSYM’ye internet yoluyla gönderildiği son gün itibariyle ilgili lisans proğramından mezun olmuş olmaları gerekmektedir.Aşağıdaki linkten tercih kılavuzuna  ulaşabilirsiniz.

TERCİH KILAVUZU TIKLAYINIZ!!!!

    Yorumlar

Ülkemizin Yönetim Şekli Nasıl Olmalıdır?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV