08 Aralık 2016 Perşembe

Adalet Bakanığı Memur Alımı Yapacak(26 Temmuz)

26 Temmuz 2016 günü Adalet Bakanlığından yapılan duyuruya göre; Adalet Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere mühendis, mimar, koruma ve güvenlik görevlisi, şoför, hizmetli kadroları ile çocuk ağır ceza, çocuk ve aile mahkemelerinde çalıştırılmak üzere psikolog, pedagog ve sosyal çalışmacı alınacağı açıklanmıştır. Adalet Bakanlığı personel alımı başvuru şartları, yeri ve zamanı. Adalet Bakanlığı personel alımı yapılacak iller. Adalet Bakanlığı personel alımı başvuru formu.

27 Temmuz 2016 Çarşamba 07:55
Bu haber 2474 kez okundu
Adalet Bakanığı Memur Alımı Yapacak(26 Temmuz)

Adalet Bakanlığından personel alımıyla ilgili olarak yapılan açıklamaya göre; Bakanlığımız bünyesinde çalıştırılmak üzere Ek-1 listede sınıfı, sayısı ve yeri belirtilen mühendis, mimar, koruma ve güvenlik görevlisi, şoför, hizmetli kadroları ile çocuk ağır ceza, çocuk ve aile mahkemelerinde çalıştırılmak üzere psikolog, pedagog ve sosyal çalışmacı kadrolarına sözlü sınav sonucuna göre personel alımı yapılacaktır.

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar; ortaöğretim ve önlisans mezunları için 2014 yılı Kamu Personel Seçme Sınavı, lisans mezunları için 2016 yılı Kamu Personel Seçme Sınavı (BGrubu) puan türüne göre en yüksek puandan başlanarak sıralama yapılmak suretiyle sözlü sınava çağrılacağı açıklanmış olup detaylı bilgi için aşağıdaki formları inceleyiniz.

Anahtar Kelimeler: Adalet Memur Alımı

    Yorumlar

Ülkemizin Yönetim Şekli Nasıl Olmalıdır?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV