04 Aralık 2016 Pazar

Oğul Biden Ordudan Atıldı!!

ABD Başkan yardımcısı Joe Biden'ın oğlu,uyuşturucu kullandığı için ordudan atıldı.

17 Ekim 2014 Cuma 16:32
Bu haber 312 kez okundu
Oğul Biden Ordudan Atıldı!!
 

Amerika'nın başkan Yardımcısı Joe Biden'ın oğlu uyuşturucu kullandığı için ordudan atıldı.Oğul Hunter Biden, Amerikan Deniz Kuvvetlerinde görev yapıyordu.


ABD ordusunda görev yapan ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden'ın oğlu Hunter Biden 2013 Haziran ayında uyuşturucu testinden geçti. Test sonucu kokain kullandığı tespit edilen Hunter Biden, ordudaki görevinden uzaklaştırıldı. 

Ordunun Hunter Biden'a kapılarını tamamen kapatması sonrası ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden'ın oğlu yazılı bir açıklama yaptı. 

Kokain kullandığı için "utanç" duyduğunu belirten Hunter Biden, "ABD ordusunda görev yapmak benim için bir onurdu ancak davranışlarım, görevden uzaklaştırılmama neden olduğu için büyük bir utanç içindeyim" dedi. 

Hunter Biden, ordudan uzaklaştırılma nedeni konusunda net bir açıklama yapmadı. Ancak ABD'li yetkililer uyuşturucu testini geçemediği için Biden'ın ordudan uzaklaştırıldığını belirtiyor. 

Amerikan Wall Street Journal gazetesinin haberine göre, 44 yaşındaki Hunter Biden'ın kokain kullandığı 2013 Haziran ayında tespit edildi. Ordu ise Biden'ı bu yıl Şubat ayında görevden uzaklaştırdı. 

Bir yatırım şirketinin ortaklarından olan Hunter Biden, ABD ordusunda yedek asker olarak görev yapıyordu. 

Anahtar Kelimeler: Joe Bidenın Oğlu

    Yorumlar

Ülkemizin Yönetim Şekli Nasıl Olmalıdır?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV