03 Aralık 2016 Cumartesi

Brezilya'da Zevk İçin Seri Cinayet!!!

Brezilya'da siyahi bir genç ,metroda zevk için bir kadını bıçakladı.Olayın ardından verdiği ifadede zevk için 9 yıl içinde 42 kişiyi daha öldürdüğünü itiraf etti.

12 Aralık 2014 Cuma 17:22
Bu haber 412 kez okundu
Brezilya'da Zevk İçin  Seri Cinayet!!!
 Brezilya’da bir cinayetin ardından  bir seri cinayet çıktı.Brezilya’da  26 yaşındaki siyahi  genç 42  kişiyi zevk için öldürdüğünü söyledi.Brezilya'da metroda bir kadını zevk için bıçaklayarak öldüren katil, olayın ardından verdiği ifadesinde 42 kişiyi daha zevk için öldürdüğünü itiraf etti.

Brezilya'da bir kadını bıçaklayarak öldüren 26 yaşındaki siyahi genç Sailson Jose das Gracas'ın yakalandıktan sonra neredeyse hepsi beyaz kadın olan 41 kişiyi daha öldürdüğü ortaya çıktı. Brezilyalı polis memuru Pedro Henrique Medina, olayın ardından yaptığı açıklamada, Gracas, sadece beyaz kadınları takip ettiğini ve daha sonra onları zevk için öldürdüğünü söyledi. Emniyette ifadesi alınan Gracas, 9 yıl boyunca 37 kadını, üç erkeği ve ağlayarak etrafta bulunanların dikkatini çekebileceği nedeniyle iki yaşındaki bir çocuğu öldürdüğünü kaydetti.

    Yorumlar

Ülkemizin Yönetim Şekli Nasıl Olmalıdır?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV