04 Aralık 2016 Pazar

Staj Mağdurlarına Çalışma Bakanı Ne Cevap Verdi!

Staj Mağdurları En Son Haber, Staj Mağdurlarının Sorunları Çözülecek Mi, Staj Mağduruna Ne Çözüm Var, Staj Mağduru ile ilgili en son haberi ÇSGB Faruk ÇELİK söyledi. Staj mağdurları ne zaman anlaşılacak? Staj mağduru yasası ne durumda? Staj mağduru yasası var mı?

14 Kasım 2016 Pazartesi 11:55
Bu haber 36144 kez okundu
Staj Mağdurlarına Çalışma Bakanı Ne Cevap Verdi!
23 Eylül 2014 günü Fox tv kanalında İsmail KÜÇÜKKAYA'nın sorularını yanıtlayan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk ÇELİK; İsmail KÜÇÜKKAYA'nın " Staj mağdurları, genç insanlara ilgi göstermek sizden yoğun olarak bilgi bekliyorlar" sorusuna yönelik olarak sataj mağdurları ile ilgili çalışmanın olduğunu,staj mağdurlarının unutulmadığını....

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk ÇELİK'in 23 Eylül 2014 günü canlı yayında staj mağdurları ile ilgili yaptığı açıklamada; staj mağdurları ile ilgili konu gündemimizde ama dediğim gibi çalışma hayatı ile ilgili bütün konulara  çözmeyi isteriz herkesin sorunun biliyoruz gündemimizde de bu konu var ama hükümet olarak bir bütünlük içerisinde onayladığımız konular meclise geliyor ama uzlaşamadığımız ötelediğimiz orta vadeye uzun vadeye bıraktığımız konular var şeklinde açıklamada bulunmuştur.

    Yorumlar

Ülkemizin Yönetim Şekli Nasıl Olmalıdır?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV