08 Aralık 2016 Perşembe

MEB Eş Atama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde görev yapmakta olan öğretmenlerin eş nedeniyle atama başvurularının 05 Ocak 2014 günü itibariyle başlayacağı, eş durumu nedeniyle atamaların 9 Ocak 20114 tarihine kadar süreceği, öğretmenlerin eş durumu nedeniyle atamalarının yapılabilmesi amacıyla üç yıl sigortalı olarak çalışma şartının aranmayacağı bildirilmiştir. MEB Öğretmen Eş Atama Ne Zaman Yapılacak? MEB Öğretmen Eş Ataması Ne Zaman Bitecek? MEB Öğretmen Eş Atamasından Kimler Faydalanabilecek? MEB Öğretmen Eş Atama Sayfası Ne Zaman Açılacak? MEB Öğretmen Eş Atama Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

01 Ocak 2016 Cuma 12:27
Bu haber 1580 kez okundu
MEB Eş Atama Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız!
Milli Eğitim Bakanlığında görev yapmakta olan öğretmenlerin eş durumu atama başvuruları yarın günü başlıyor. Başvurular 9 Ocak'a kadar alınacak. Öğretmenlerin eş durumu atamalarında bu yıl ilk kez, eşin o ilde 3 yıl kesintisiz sigortalı olması şartı aranmayacağı,

Milli Eğitim Bakanlığında görev yapan öğretmenlerin İl içi ya da iller arası eş durumu atamaları 19 Ocak'ta yapılacağı, atamaların Milli Eğitim Bakanlığı'nın İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü sitesinden öğrenilebilecekleri duyurulmuş olup, bahse konu siteye ulaşmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

ATAMA SAYFASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

    Yorumlar

Ülkemizin Yönetim Şekli Nasıl Olmalıdır?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV