04 Aralık 2016 Pazar

İç Güvenlik Paketinde Jandarmayla İlgili Tüm Maddeler Burada

Yeni iç güvenlik paketininin tam metni, iç güvenlik paketinde jandarmayı ilgilendiren maddeler, jandarma iç güvenlik paketi, iç güvenlik paketinin detayları, hafta içi TBMM'de görüşülecek olan İç Güvenlik Paketinin Jandarmayı ilgilendiren maddeleri.

01 Ocak 2016 Cuma 12:27
Bu haber 20298 kez okundu
 İç Güvenlik Paketinde Jandarmayla İlgili Tüm Maddeler Burada
Hafta içinde Türkiye Büyük Millet Meclisinde görüşülecek olan İç Güvenlik Paketi ile ilgili olarak;  Jandarma personeli, sivilleşmeyle ilgili büyük beklentiler içerisindeyken, sivilleşmeyle ilgili atılan küçük adımlar Jandarma personelinde büyük hayal kırıklığı yaratmışa benziyor. Jandarma personelinin alt kadroları sivilleşmeye büyük önem verirken paketteki maddelerle umduklarını bulumadılar.

2803 sayılı Jandarma Teşkilat, Görev ve Yetkileri Kanunun general, subay, astsubay ve uzman jandarma atamaları, personelin görevden uzaklaştırılması, personelin görevden uzaklaştırılmasının hukuki ve mali sonuçları, Jandarmanın askeri görevleri haricindeki diğer görevleri, İl Jandarma Komutanları ve İlçe Jandarma Komutanlarına Vali ve Kaymakamların sicil vermesi, İl ve İlçe Jandarma Komutanları ile Karakol Komutanlarının izinleri ile ilgili konular yer almıştır. Yapılan değişikliklerin tam metni aşağıya çıkartılmıştır.


    Yorumlar

Ülkemizin Yönetim Şekli Nasıl Olmalıdır?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV