06 Aralık 2016 Salı

Artık Uçakta Telefonla Konuşabileceksiniz!

Avrupa Havacılık Güvenliği Ajansının yayınladığı yeni kurallara göre; önümüzdeki günlerde uçakta yoluculuk ederken telefonla görüşmenin Wİ-Fİ aracılığıyla da internete bağlanmanın önünün açılacağı açıklandı.

27 Eylül 2014 Cumartesi 12:32
Bu haber 692 kez okundu
Artık Uçakta Telefonla Konuşabileceksiniz!
 Köln merkezli Avrupa Havacılık Emniyet Ajansı (EASA) 'nın sözcüsü Ilias Maragakis beyanına göre; 

British Airways zaten Wi-Fi kullanmak ve metinleri göndermek için Londra'dan New York'a gelen iş sınıfı uçuşlarında yolcu sağlar ve hem de diğer uçuşlarında düzenlemeleri dinlenmek başlıyor.'Biz temelde, teoride, size bir trende yaptığınız gibi, uçuş boyunca kapıdan telefon görüşmesi yapmaya devam edebileceksiniz kapıyı açıyoruz ve görüşüyorsunuz.'

Yolcular, hem diğer Wi-Fi, sesli görüşme yapmak için izin verilmez ve onların ağ üzerinden, can sıkıcı diğer yolcuları önlemek için.

Buna ek olarak, yüksek irtifalarda hiçbir ağ sinyali yoktur.Onlar Uçak Modu içine konulmak suretiyle herhangi bir sinyal iletmek değil gibi EASA'nın önceki rehberlik, geçen yıl, neredeyse bütün uçuş için çok uzun elektronik cihazlar izin verdi.

Benzer şekilde, ABD Federal Havacılık İdaresi iniş ve kalkış sırasında en kişisel elektronik cihazların kullanımı ile ilgili kendi kısıtlamaları kaldırdı.    Yorumlar

Ülkemizin Yönetim Şekli Nasıl Olmalıdır?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV