06 Aralık 2016 Salı

Terörün Sona Erdirilmesi ve Toplumsal Bütünleşmenin Güçlendirilmesi Kanunu Tam Metni!

01 Ekim 2014 günü Bakanlar Kurulu tarafından; “Terörün Sona Erdirilmesi ve Toplumsal Bütünleşmenin Güçlendirilmesine Dair Kanun Kapsamında Yürütülecek Çalışmalara İlişkin Esaslar”ın yürürlüğe konulması; 10/7/2014 tarihli ve 6551 sayılı Kanuna göre, Bakanlar Kurulu’nca 30/9/2014 tarihinde kararlaştırıldığına dair karar Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

27 Aralık 2015 Pazar 11:42
Bu haber 676 kez okundu
Terörün Sona Erdirilmesi ve Toplumsal Bütünleşmenin Güçlendirilmesi Kanunu Tam Metni!
 01 Ekim 2014 günü Resmi Gazetede yayımlananTerörün Sona Erdirilmesi ve Toplumsal Bütünleşmenin Güçlendirilmesine Dair Kanuna göre;

Çözüm süreci, ülkemizin son dönemdeki demokratikleşme ve normalleşme birikimi üzerine inşa edilmiştir. Çözüm süreci, bölücü terörü sona erdirecek Türkiye’nin birlik ve bütünlüğünü güçlendirmeyi, ülkemizin istikrar ve kardeşliğini geliştirmeyi, Türkiye’yi demokraside hukukta, ekonomide, dış politikada dünyanın en önde gelen ülkelerinden biri haline getirmeyi, hedeflemektir.

Çözüm süreci, temel yaklaşımı çokluk içinde birlik ve kardeşlik oln, tek bir insanın hakkını korumayı tüm insanlığın hakkını korumak olarak gören eşsiz ve kadim medeniyet mirası üzerinde yükselmektedir. Bu medeniyet mirasını esas alan hükümetimiz, bütün etnik, dini, mezhepsel ve siyasal düşünce farklılıklarını bir sorun değil bir zenginlik kaynağı olarak görmektedir.

 

Terörün Sona Erdirilmesi ve Toplumsal Bütünleşmenin Güçlendirilmesine Dair Kanun Kapsamında Yürütülecek Çalışmalara İlişkin Esasların Tamamın Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ…..

    Yorumlar

Ülkemizin Yönetim Şekli Nasıl Olmalıdır?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV