07 Aralık 2016 Çarşamba

Orduevi ve Eğitim Mekezleri Yönetmeliğinde Değişiklik!

13 Ağustos 2016 günü MSB tarafından TSK Ordu Evleri, Askeri Gazinolar, Kışla Gazinoları ve Eğitim Merkezleri Yönetmeliğinde yapılan değişiklik Resmi Gazetede yayınlanmıştır. TSK Orduevleri yönetmeliğinde değişiklik. TSK Kışla Gazinoları Yönetmeliğinde Değişiklik. TSK Eğitim Merkezleri Yönetmeliğinde değişiklik.

13 Ağustos 2016 Cumartesi 07:25
Bu haber 7528 kez okundu
 Orduevi ve Eğitim Mekezleri Yönetmeliğinde Değişiklik!
TSK Ordu Evleri, Askeri Gazinolar, Kışla Gazinoları ve Eğitim Merkezleri Yönetmeliğinde yapılan Değişikliğin Resmi Gazete Metnine göre;

MADDE 1 – 20/8/2000 tarihli ve 24146 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Türk Silahlı Kuvvetleri Ordu Evleri, Askerî Gazinolar, Kışla Gazinoları ve Vardiya Yatakhaneleri ile Eğitim Merkezleri Yönetmeliğinin 11 inci maddesi aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir.

“Madde 11- Tesislere giriş, giriş kartları, kıyafet, (29/9/2006 tarihli ve 2006/11081 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Nüfus Hizmetleri Kanununun Uygulanmasına İlişkin Yönetmeliğin 131 inci maddesinin birinci fıkrası esaslarına uygun şekilde) emniyet, tesislerden istifade, tertip, düzen ve hizmet esasları, Genelkurmay Başkanlığınca verilen emir ve talimatlara göre yürütülür.”

MADDE 2 – Bu Yönetmelik yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

MADDE 3 – Bu Yönetmelik hükümlerini Millî Savunma ve İçişleri Bakanları birlikte yürütür.

    Yorumlar

Ülkemizin Yönetim Şekli Nasıl Olmalıdır?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV