08 Aralık 2016 Perşembe

Gıda Tarım Hayvancılık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Duyurusu!

15 Aralık 2014 günü Milli Eğitim Bakanlığı tarafından; Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı (GTHB) ile ilgili duyuru yayınlanmıştır. Gıda Tarım Hayvancılık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı sorulacak sorular, Gıda Tarım Hayvancılık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı sınav konuları, Gıda Tarım Hayvancılık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı tarihi,zamanı ve yeri, Gıda Tarım Hayvancılık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı detaylı bilgileri aşağıya çıkartılmıştır.

27 Aralık 2015 Pazar 11:42
Bu haber 820 kez okundu
Gıda Tarım Hayvancılık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Duyurusu!
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanan duyuruya göre; Aday, sınav ücreti olarak 60 TL yi ( altmış Türk Lirası KDV dâhil), MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası ve Türkiye Halk Bankası şubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile 29 Aralık 2014 ve 05 Ocak 2015 tarihleri arasında yatıracağını, Sınav Yerinin Ankara, Sınav, Tarihi, Günü ve Saatinin; 18 Ocak 2015 Pazar günü saat:10.00’da yapılacağını,

SINAV UYGULAMASI


Unvan Değişikliği Sınavında, 50 soruluk çoktan seçmeli (dört seçenekli) testlerden oluşan A ve B soru kitapçığı kullanılacaktır. Sınav 70 dakika sürecek, tek oturum olarak uygulanacaktır. Sınavda sorulacak soruların dağılımına ulaşmak için TIKLAYINIZ….

    Yorumlar

Ülkemizin Yönetim Şekli Nasıl Olmalıdır?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV