08 Aralık 2016 Perşembe

Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşların Kadro Değişiklikleri!

01 Ekim 2014 günü Bakanlar Kurulu tarafından alınan karar üzerine; bazı kamu kurum ve kuruluşlarına ait kadrolarda düzenleme yapılması hakkındaki ekli Kararın yürürlüğe konulması; 190 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 7 nci ve 9 uncu maddelerine göre, Bakanlar Kurulu’nca 15/9/2014 tarihinde kararlaştırıldığı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

27 Aralık 2015 Pazar 11:42
Bu haber 664 kez okundu
Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşların Kadro Değişiklikleri!
 01 Ekim 2014 günü Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşların Kadrolarında yapılan değişikliğe göre;

MADDE 1apple-converted-space">  (1) Kamu kurum ve kuruluşlarına ait kadrolardan; ekli (3) sayılı cetvellerde yer alan dolu kadroların dereceleri ve ekli (4) sayılı cetvellerde yer alan boş kadroların sınıf, unvan ve dereceleri aynı cetvellerde gösterildiği şekilde değiştirilmiştir.

MADDE 2  (1) Bu Karar yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

MADDE 3  (1) Bu Karar hükümlerini Bakanlar Kurulu yürütür.

 

Anayase Mahkemesi Başkanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Danıştay Başkanlığı, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü,  Dışişleri Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Maliye Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Türk Patent Enstitüsü Başkanlığı, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Vakıflar Genel Müdürlüğü ve Yargıtay Başkanlığındaki kadrolar değiştirilmiştir. Değişikliklerin tamamına ulaşmak için aşağıdaki linki tıklayınız….

KADRO DEĞİŞİKLİKLERİNİN TAMAMI…..

    Yorumlar

Ülkemizin Yönetim Şekli Nasıl Olmalıdır?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV