11 Aralık 2016 Pazar

Adli Yargı Hâkim ve Savcı Adaylığı Yazılı Yarışma Sınavı Müracaatları!

24 Ekim 2014 günü Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından; 2014 Adalet Bakanlığı Adli Yargı Hâkim ve Savcı Adaylığı Yazılı Yarışma Sınavı (2014-Adli Yargı): Başvurularının başladığı duyurulmuştur. Adli Yargı Hâkim ve Savcı Adaylığı Yazılı Yarışma Sınavı başvurularının 27 Ekim 2014 günü ÖSYM’in internet sitesi üzerinden yapılacağı bildirilmiştir.

27 Aralık 2015 Pazar 11:42
Bu haber 400 kez okundu
Adli Yargı Hâkim ve Savcı Adaylığı Yazılı Yarışma Sınavı Müracaatları!
Yargı Hâkim ve Savcı Adaylığı Yazılı Yarışma Sınavı (2014-Adli Yargı), 21 Aralık 2014 tarihinde Ankara’da yapılacaktır.Sınava başvurular, 27 Ekim-6 Kasım 2014 tarihleri arasındadır.

“SINAVA İLİŞKİN GENEL BİLGİLER TEMEL İLKE VE KURALLAR” bilgi metnine aşağıdaki bağlantıdan erişilebilecektir. Sınava başvuru yapacak adayların bu bilgileri dikkatle incelemeleri gerekmektedir.

Adayların, sınava başvuru yapmadan önce Adalet Bakanlığı tarafından duyurulan başvuru koşullarını dikkatlice incelemeleri, tüm başvuru koşullarını taşıdıkları takdirde sınav ücretini yatırarak sınava başvuru yapmaları yararlarına olacaktır. Bu konuda Adalet Bakanlığı’ndan ayrıntılı bilgi alınmalıdır.
 

    Yorumlar

Ülkemizin Yönetim Şekli Nasıl Olmalıdır?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV